Hikayemiz

Herkesin sağlıklı gıdaya ulaşabilmesini sağlamak amacıyla yola çıktık. Hayatın daha hızlı aktığı ve tüm değerlerimizin dijital ortamlara taşındığı bir çağda bu dönüşümü en sağlıklı şekilde nasıl kullanırız diye düşünerek ilk adımlarımızı attık.

25 yıllık hazır yemek tecrübesini sağlıklı gıdalar üzerinden devam ettiren iki aile babasının (Enes Yılmaz ve Musab Yılmaz) fikirleri ve emeği ile temelleri atılan bir kurum olarak sağlığı kapı kapı dağıtmak istiyoruz.

E-ticaretin böylesine revaçta olduğu bir dönemde bu toprakların kadim değerlerini yine bu toprakların insanlarına ulaştırarak güzel bir amaca hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Bu noktada Anadolu kültürünü referans alarak günümüzde zor bulunan ekmekleri sizler için pişirmeye başladık. Sağlıklı gıda tüketiminin sofralarımızın vazgeçilmezi olan ekmekten başlaması gerektiğini düşündük. Bunun yanında sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz çay sohbetlerimizi de tatlandırmak istedik. Çağımızın imkânlarından da faydalanarak mis kokulu ekşi mayalı ekmeklerimizi sofralarınıza, kurabiye ve keklerimizi de tepsilerinize taşıyıp geçmişimiz ve geleceğimiz arasında çağa uygun bir bağ kurmayı hedefliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR