Kukumav
Whatsapp İletişim Hattı
 

WhatsApp iletişim numaramızı (0850 205 4740) rehberinize ekleyerek haftalık sipariş hatırlatma mesajlarımızı alabilirsiniz!
Hatırlatma listemizden çıkmak için tek bir mesaj atmanız yeterlidir.

Teslimat İlçelerimiz

Pazartesi: Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu
Salı: Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
Çarşamba: Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar 
Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Güngören, Küçükçekmece
Perşembe: Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar
Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer, Şişli
Cuma: Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
Cumartesi: Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar
Beşiktaş, Kağıthane, Sarıyer, Şişli

 

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

Sadece ekşi maya kullanarak soğuk mayalandırma yöntemi ile üretim yaptığımızdan siparişinizi takip eden ikinci gün veya sonrasındaki ilk teslimat gününde teslimat yapıyoruz. Örneğin siparişinizi Pazartesi günü tamamlarsanız teslimatınız bulunduğunuz ilçeye göre Çarşamba veya sonrasındaki ilk teslimat gününde gerçekleştirilir.
Teslimatınızı sipariş tarihini takip eden 9 gün içindeki herhangi bir teslimat gününe planlamanız da mümkün!

Teslimatınızın olduğu gün saat 09.30'da tahmini teslimat saatiniz ile ilgili SMS alır ve siparişinizin konumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. 

Teslimatınızı tüm gün evde beklemek zorunda değilsiniz. Size gelen takip bağlantısını kullanarak siparişinizi dilerseniz "Komşuma Bırak" veya "Güvenliğe Bırak" seçenekleri ile komşunuza veya güvenliğe yönlendirebilirsiniz.

 "Geldik, Evde Yoktunuz" demiyoruz. Teslimat saatinde sizi evde bulamamamız durumunda telefonla bilgi vererek siparişinizi dilerseniz kapınıza asıyoruz dilerseniz de yönlendirdiğiniz komşunuza veya güvenliğe bırakıyoruz.

Kukumav Hakkında

Herkesin sağlıklı gıdaya ulaşabilmesini sağlamak amacıyla yola çıktık. Hayatın daha hızlı aktığı ve tüm değerlerimizin dijital ortamlara taşındığı bir çağda bu dönüşümü en sağlıklı şekilde nasıl kullanırız diye düşünerek ilk adımlarımızı attık.

25 yıllık hazır yemek tecrübesini sağlıklı gıdalar üzerinden devam ettiren iki aile babasının (Enes Yılmaz ve Musab Yılmaz) fikirleri ve emeği ile temelleri atılan bir kurum olarak sağlığı kapı kapı dağıtmak istiyoruz.

E-ticaretin böylesine revaçta olduğu bir dönemde bu toprakların kadim değerlerini yine bu toprakların insanlarına ulaştırarak güzel bir amaca hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Bu noktada Anadolu kültürünü referans alarak günümüzde zor bulunan ekmekleri sizler için pişirmeye başladık. Sağlıklı gıda tüketiminin sofralarımızın vazgeçilmezi olan ekmekten başlaması gerektiğini düşündük. Bunun yanında sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz çay sohbetlerimizi de tatlandırmak istedik. Çağımızın imkânlarından da faydalanarak mis kokulu ekşi mayalı ekmeklerimizi sofralarınıza, kurabiye ve keklerimizi de tepsilerinize taşıyıp geçmişimiz ve geleceğimiz arasında çağa uygun bir bağ kurmayı hedefliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR