Organik Yumurta
Organik Yumurta
Organik Yumurta
Organik Yumurta
Organik Yumurta

Organik Yumurta

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)

Organik Sertifikalı

Organik Yumurta ürünümüz kargo ile gönderime uygun değildir.

Teslimat adımında Yurtiçi Kargo'nun seçilebilmesi için sepetinizde Organik Yumurta ürününün bulunmaması gerekmektedir.

 

Foça'dan sofranıza... Organik Kahverengi Yumurta...

 

Mutlu Tavuklar Sağlıklı Yumurta: Konforlu kümeste serbestçe dolaşıp dilediklerinde çiftlik arazisinde gezinebilen, sadece organik sertifikalı ve GDO içermeyen yemlerle beslenen mutlu tavukların yumurtaları...

 

Organik Yumurta: Her köy yumurtası veya serbest gezinen her tavuğun yumurtası organik değildir. Bir yumurtanın organik olabilmesi için tavuklarının serbestçe dolaşımının yanı sıra organik yem veya yoncalarla beslenmesi, tavukta veya yumurtada kalıcı kimyasalların olmaması için serbest gezindikleri alanlardaki toprak ve bitki örtüsünde de kimyasal gübre ve tarımsal ilaçların kullanılmaması ve bunların yetkili kurumlarca denetlenip belgelenmesi gerekmektedir.

Organik yumurtanın üzerinde Tarım Bakanlığı'nca verilen kümes numarasının ve üretim şekli olan sıfır (0) kodunun bulunması gereklidir. Organik yumurta ambalajlı satılır, ambalajın üzerinde organik olduğunun ibaresi, Tarım Bakanlığı'nın ve Denetleyici Kuruluş'un logoları ve sertifika numarası bulunur. Ayrıca üretici firmanın bilgileri, üretim ve son tüketim tarihleri yazılır.

 

 

   10 adet

 

 

   Organik Sertifikalı Ürün

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
WhatsApp Destek Hattı